Apartmány

Od: Do:
Pro rezervaci musíte zadat datum odjezdu a příjezdu.
Nově - zrekonstruovaný rodinný dům situovaný 300 m od termálního koupaliště poskytuje možnost strávit dovolenou v klidném přírodním prostředí. Ubytování nabízí samostatné sociální zařízení, kuchyňský kout s příslušenstvím i možnost posezení v zahradě spojené s grilováním. Parkování je zajištěno ve dvoře. dvoj., třílůžkové samostatné pokoje s výstrojí: malý kuchyňský kout s příslušenstvím: - WC a koupelna jsou samostatné - televizor - lednička - Rychlovarná konvice - Mikrovlnná trouba - společná - Teplá voda - V zimních měsících ústřední topení - Velký zelený dvůr s možností posezení - Možnost opékání a grilování - Dětské hřiště, pískoviště - Parkování přímo ve dvoře - Wifi připojení na internet   Cena: 11, - € / osoba / noc Děti ve společném pokoji s rodiči: od 5 - do 10 let 6,50 € / dítě / noc Děti ve společném pokoji s rodiči: do 5 let 3,50 € / dítě / noc   Můžete přinést i svého pejska - bezplatně!
Apartmánový dům v centru Podhájské. Vzdálenost od termálního koupaliště je 10 min. V blízkosti je železniční i vlakové nádraží. Každý apartmán má vlastní vchod, kuchyň plně vybavená, WC sprcha, TV iz českými stanicemi. Možnost grilování. Parkování v blízkosti apartmánu.   Ceník: 12 € / osoba / noc Děti do 5 let zdarma bez nároku na lůžko.   AKCE: týdenní pobyt (7 noci) 10 € / osoba / noc
Poskytujeme rekreační ubytování v tichém prostředí v těsné blízkosti Termálního koupaliště / přibližně do 150m /. Železniční a autobusové nádraží také v blízkosti do 200m. Ubytovací prostory jsou nové 2-3 lůžkové apartmány s kompletním zařízením s možností přistýlky. Na každém pokoji se nachází balkon, kompletní sociální zařízení se sprchou, stojanový sušák na prádlo, TV, příruční kuchyňka se základním vybavením, el.vařič, nádobí, mikrovlnka, varná konvice, chladnička. Možnost posezení v prostorných společenských prostorách na poschodí, nebo v sklípku-vinárnička s LCD TV se slovenskými i českými programy, hudba ... víno ... Také Možnost Wifi připojení bezplatně. V přízemí terasa s novou dřevěnou pergolou. Parkování ve dvoře bezplatně. Ve vesnici se nachází Pizzeria, restaurace, letní kino s internetovou kavárnou, pohostinství, obchody soukromé i Coop Jednota. Ceník: Pro závaznou rezervaci je třeba uhradiť 50 % z ceny rezervace na číslo účtu: IBAN SK65 0900 0000 0050 5813 9008 BIC SWIFT kód GIBASKBX  Zůstatek ceny za ubytování se platí při příjezdu.  Ubytování možné od soboty do soboty, zkrácené pobyty jen po dohodě s ubytovatelem !  Při ubytování je nutné předložiť vytištěnou Vašu objednávku/kde se nachází jméno objednávatele, datum příjezdu a odjezdu, cena za uybtování, počet objednaných lidí, počet pokoju/ Dospělí 13 € / osoba / noc Děti do 10 let 5,50 € Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma!   V ceně je započítám i rekreační poplatek pro obec, t.j. 0,5 €/osoba/ noc. Žádné další poplatky již nejsou. 
Objekt je nově postavený apartmánový dům, který se nachází pouze 300 metrů od termálního koupaliště. Z domu je krásný výhled na obec a její blízké okolí. Apartmánový dům se skládá ze tří apartmánů, které jsou na sobě nezávislé a jsou v domě umístěny každý v samostatném poschodí. Klientům je k dispozici apartmán typu A a typu B. Apartmán A v přízemí a apartmán B v druhém poschodí.  Apartmán A se skládá z prostorné kuchyně propojené s obývacím pokojem (lůžka, stůl, gauč, BTV, skříň), samostatného WC, sociálního zařízení (WC samostatné, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo), pokoje (lůžka) a venkovní terasy.  V apartmánu B je přístupná prostorná kuchyně (jídelní stůl, rohová lavice, židle, BTV), samostatné WC, sociální zařízení (WC samostatné, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo), pokoje A (lůžka, skříň), pokoje B (lůžka) a venkovní terasa. Na pozemku u domu mají možnost klienti využít venkovní posezení, zahradní krb, kotlík na guláš, gril, venkovní bazén houpačky a dětské pískoviště.   Ceník: 10 € / osoba / noc               Rekreační poplatek 0,50 € / osoba / den   Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma!   V sezóně od 1. července do 31. srpna minimální počet osob 4/apartmán.   Menší domácí zvířata jsou povolena bez poplatků.
Poskytuji ubytování v rodinném domě se samostatným vchodem. Dům se nachází v tichém prostředí u lesa v blízkosti termálního koupaliště. Každý pokoj má samostatný kuchyňský koutek s kompletním zařízením. Televizor se nachází na terase. Součástí společného sociálního zařízení jsou 2 sprchy, 2 umyvadla a wc. Možnost parkování ve dvoře, posezení na terase, opékání, stanování - pro děti pískoviště, trampolína, skluzavka a houpačky. Velká zahrada na míčové hry.   CENY   dospělí: 1 - 3 noci: 9 € / osoba / noc 4 a více nocí: 8 € / osoba / noc děti 3 - 12 let 7 € / dieta / noc Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma!
Apartmánové bydlení v dvou 4-lůžkových a dvou 2 - resp. 3-lůžkových pokojích. Pro každé 2 pokoje je k dispozici plně vybavená kuchyňka s možností vaření (nádobí, chladnička s výparníkem, mikrovlnka, sporák, rychlovarná konvice), barevné TV, koupelna a WC. Areál zahrady nabízí kryté zahradní sezení, otevřené ohniště,  altán, houpačky a pískoviště. Vzdálenost od termálního koupaliště je cca. 800 m. Parkování je možné ve dvoře. Stravování je individuální, v sousedství hotelu se nacházejí potraviny.   Registrace je od 14:00 hod., po dohodě možno i dříve.   Cena ubytování: 10,20 € / osoba / noc                          děti do 10 let: 50% sleva z ceny